O SPOLOČNOSTI

SYSTÉMOVÝ INTEGRÁTOR A
DODÁVATEĽ INFORMAČNÝCH SYSTÉMOV

AMI Plus, s.r.o. je popredný systémový integrátor a dodávateľ ekonomických informačných systémov na Slovensku, certifikovaný partner spoločnosti Asseco Solutions.

V súčasnosti ponúkame tri ekonomické systémy: ERP systém Asseco HELIOS iNuvio, reštauračný Asseco BLUEGASTRO a hotelový systém Asseco HOREC.

Spolu s podnikovými informačnými systémami zavádzame čiarové kódy, poskytujeme servisnú záručnú a popredajnú podporu: systémovú podporu, telefonickú konzultačnú službu, UpDate, Upgrade, analýzu informačných systémov a analýzu hardverových požiadaviek.

Našim cieľom je implementovať informačný systém kvalitne a načas, a to tak, aby z neho mal zákazník očakávaný prínos a získal tým konkurečnú výhodu na trhu.

Korene AMI Plus, s.r.o. siahajú až do roku 1990, kedy firma začala svoje podnikanie pod obchodným menom AMI. Informačným systémom sa firma venuje od roku 2003. Pôvodná firma AMI zmenila svoj názov a v roku 2006 vznikla spoločnosť s ručením obmedzeným AMI Plus, s.r.o. (výpis z Obchodného Registra).

Spracovanie miezd - Špecialisti na mzdy
Spracovanie miezd - Špecialisti na personalistiku

Autorizovaný implementačný partner

Autorizovaný implementačný partner

Neváhajte nás kontaktovať!

Máte záujem o bezplatnú prezentáciu programu Asseco HELIOS iNuvio? Alebo o ďalšie informácie?
Ozvite sa nám ešte dnes!

Ing. Valéria Zapotoková
Payroll Manager
Tel.: 0901 704 857
info@amiplus.sk

© 2024 Všetky práva vyhradené pre AMI Plus, s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.